Yayımlanacak Makale Mizanpaj Şablonu

Sayın Yazarlarımız!

BMIJ dergisinde makaleler yayına kabul edildikten sonra yayına hazırlık sürecinin başlayabilmesi için, yazarlar tarafından Makale Mizanpaj Dosyalarının en kısa sürede Dergi Sistemine yüklenilmesi gerekmektedir. Yazarlar makalelerini BMIJ Dergisi Yayımlanacak Makale Mizanpaj Şablonu'na göre düzenleyip Dergi Sistemine yüklemeleri gerekmektedir. 

Türkçe ve İngilizce diliyle hazırlanmış makaleler için 2 ayrı mizanpaj şablonu hazırlanmıştır. Makaleniz için hangi şablon uygunsa lütfen bu şablona göre makalenizi düzenleyiniz.

Makale başvurularında ve yayına kabul edildiklerinde Makale Mizanpajlarında kullanılmak üzere bir ŞABLON hazırladık. Türkçe diliyle yazılmış makaleler için ŞABLON dosyalarını Türkçe ve İngilizce olarak şu linklerden indirebilirsiniz:

Türkçe Yayımlanacak Makaleler için Makale Mizanpaj Şablonu                     

İngilizce Yayımlanacak Makaleler için Makale Mizanpaj Şablonu

ŞABLON dosyasını indirip çift tıklayarak çalıştırdığınızda Word programında yeni bir belge açılacaktır. İçeriği Etkinleştir i tıklamanız gerekmektedir.

ŞABLON dosyası size BMIJ DERGİSİ MAKALE MİZANPAJININ WORD programında bir şablonunu kullanmanızı sağlar. Makale yazımına ŞABLON dosyasını çalıştırıp YENİ BELGE oluşturarak başlayabilirsiniz. Yeni dosyayı kaydederken istediğiniz herhangi bir ad verebilirsiniz. 

Dilerseniz indirdiğiniz ŞABLON dosyasını WORD programında şablonlara kaydedebilirsiniz. Böylelikle WORD programında yeni belge açarken BMIJ DERGİSİ ŞABLON DOSYASINI kullanarak makale yazabilecek yeni bir belge oluşturabilirsiniz. 

 

TEŞEKKÜRLERİMİZLE

 

BMIJ DERGİSİ EDİTÖRLÜĞÜ

bmijeditor@gmail.com