BMIJ Ödeme

Makale Başvuru ve İşlem Ücret Ödemesi

(Türkiye'den Yapılan Başvurular İçin)

Sayın Yazarlarımız,

Makale Başvuru & İşlem Ücreti (MBİÜ), makale hakem değerlendirme sürecine girmeden önce ödenecektir. Makale başvurusu yapıldıktan sonra, dergi editörlüğünün intihal ve ön değerlendirme sonucu olumlu olursa, makale hakem değerlendirme sürecine başlamadan önce 6.000 TL Makale Başvuru & İşlem Ücreti (MBİÜ) ödemesi yapılacaktır. Yazarların makale başvuru ve işlem ücretini ödemek için editörlükten gelecek bilgilendirme mailini beklemeleri önem arzetmektedir. “[BMIJ] Makalenizin Hakem Değerlendirme Süreci Makale Ücretinden Sonra Başlayacaktır.” başlıklı bilgilendirme maili gelmeden önce kesinlikle ücret ödemesi yapılmamalıdır. Makale ücreti ödemesi sonrası, çalışmanın hakem değerlendirme süreci başlayacaktır. Bu süreçte editörlük tarafından yazarlara bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Makale ile ilgili editör kararı alındıktan sonra Reddedilen makalelerde 2.000 TL ücret iadesi yapılacaktır.

BMIJ Dergisi Makale Başvuru & İşlem Ücretini (MBİÜ) aşağıda bilgileri verilen hesaba Banka Havalesi / EFT işlemi olarak ödeyebilirsiniz.

Ad-Soyad: ALİ ÇAĞLAR ÇAKMAK

IBAN: TR82 0006 4000 0016 4002 6843 73 (Türkiye İş Bankası)

Açıklama kısmına makale başvuru yapan yazarın Adı-Soyadı ve makale başvuru numarasını yazmayı unutmayınız. Makale başvuru numarası başvuru yaparken dergi sistemi tarafından verilen 4 haneli rakamdır.

Teşekkürlerimizle ve İyi Çalışmalar Dileklerimizle

BMIJ Dergisi Editörlüğü

                                                                    MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ